Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба, купување и изнајмување на бараки и гаражи во Македонија

Продажба на гаражи, бараки, монтажни бараки и паркинг места на територијата на цела Македонија. Инетересот за купување на гаражи и паркинг места е особено голем во подрачјето на град Скопје.


Во последно време често се бараат и монтажните гаражи па дури и монтажните бараки кои освен за живеење се користат и како продажни објекти.

18 апр. 09:41
Линк
Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Карпош

Drvena tenda-garaza


Вчера 15:32 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Карпош

Finska baraka

1 ЕУР / месечно

Вчера 02:55 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAVAM KUKA I BARAKA

530 000 ЕУР

19 апр. 13:58 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Podrum

9 000 ЕУР

18 апр. 09:41 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Карпош

Drvena tenda-garaza

16 апр. 23:28 Бараки и Гаражи  ·  Тетово  ·  Желино

Komplet kujna

300 ЕУР

17 апр. 22:10
Линк
Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ГАРАЖА ПО-2

7 500 ЕУР

17 апр. 15:06 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PRODAVAM PODZEMNA GARAZA VO ZGRADA

14 990 ЕУР

13 апр. 16:00 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Baraka na glavna ulica cento

1 МКД

07 апр. 09:33 Бараки и Гаражи  ·  Кавадарци

Гаража

5 000 ЕУР

05 апр. 10:21 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava garazno mesto

7 400 ЕУР

04 апр. 10:35 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Скопје

Garaza magacin vo Kisela Voda

1 МКД

04 апр. 05:12 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Центар

Magacin Skopje Centar

150 ЕУР / месечно

01 апр. 21:44 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava suturenska prostorija vo Kisela Voda

5 000 МКД / месечно

31 мар. 23:08 Бараки и Гаражи  ·  Тетово

Raftovi za market 40 m

29 мар. 09:42 Бараки и Гаражи  ·  Струмица

Гаражи

25 мар. 14:51 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava Garaza vo Gradski Zid

50 ЕУР / месечно

23 мар. 03:25 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Карпош

izdavam baraka

1 ЕУР / месечно

20 мар. 11:06 Бараки и Гаражи  ·  Куманово

Podzemni garazi i podrum

Продажба на гаражи, бараки и паркинг места


Со постојаното зголемување на населението во градските средини, особено во градот Скопје, се намалува и бројот на слободни паркинг простори и недвижности за продажба.


Поради тоа, оние луѓе кои немаат потреба од гаражи, паркинг места и/или бараки ги продаваат истите на платформата за продавање и купување Пазар3.мк по одлични цени.Огласи за продажба на бараки


Помеѓу активните огласи на Пазар3 за продажба на бараки, најчесто застапени се бараките кои се продаваат во главниот град - Скопје. Барака во населба Драчево, реновирана барака во Ѓорче, барака со доградба во Козле, барака во населба Лисиче, Бутел, и на многу други локации низ Скопје и другите градови во земјава.


Купување на бараки


Оние кои купуваат гаражи и бараки, со едноставен клик на огласот од интерес, имаат можност да дознаат точни информации за бараките и гаражите кои се продаваат во Скопје, или некој друг град во државата.


Од друга страна, заинтересираноста за купување на бараки исто така потекнува и од причината што бараките може да се искористат како продажни места, но и како одлична шанса за инвеститорите кои на местото на малите бараки со големо дворно место, можат да изградат големи згради.


Доколку сте во потрага по барака, која може да ја искористите како Ваш нов дом, или пак да ја искористите за изградба на поголем објект на истиот простор, препорачуваме да пребарувате на Пазар3 со следниве клучни зборови: "baraka, baraki, барака, бараки".Огласување на бараки


Дали поседувате барака кои веќе не Ви е потребна? Сакате да ја продадете старата барака за да ја замените со стан?


Истата можете лесно, брзо и едноставно да ја продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на бараки на Пазар3 е многу едноставнa.


Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за бараката што ја продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава бараки на истата локација.


Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на Вашиот бизнис!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации