Македонски | Shqip | English |

Bastion Real Estate

Агенција за која Сите Знаат!

20+ ГОДИНИ СО ВАС !!!   Прикажи повеќе 20+ ГОДИНИ СО ВАС !!!
ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!!
Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг.
ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Bastion Real Estate
Bul.Partizanski Odredi 17-2/5
Скопје, Скопjе
Вчера 00:13 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

KUKA VO POTIDEA GRCIJA 100 m2

140 000 ЕУР

13 окт 12:24 Станови , Скопjе , Карпош

NOV FUNKCIONALEN STAN 36m2 TAFTALIDZE

39 900 ЕУР

12 окт 21:40 Станови , Скопjе , Аеродром

NOV STAN AERODROM 45m2 SO 1 SPALNA

48 000 ЕУР

12 окт 21:38 Станови , Скопjе , Центар

NOV STAN CENTAR 48m2 1 SPALNA NA 1 KAT

58 000 ЕУР

12 окт 21:01 Станови , Скопjе , Карпош

STANOVI EKSKLUZIVNO NOVA ZGRADA KARPOS

37 500 ЕУР

11 окт 21:16 Станови , Скопjе , Аеродром

APARTMAN OD 120m2 VO AERODROM

99 000 ЕУР

07 окт 14:12 Станови , Скопjе , Аеродром

PREKRASEN STAN DZEVAHIR AERODROM 53m2 1SPALNA

450 ЕУР /месечно

30 сеп 22:33 Станови , Скопjе , Скопје

APARTMAN VO GRCIJA PRV RED NEA PLAGIA

110 000 ЕУР

22 сеп 13:17 Станови , Скопjе , Скопје

STAN VO AERODROM ODLICNA LOKACIJA

77 000 ЕУР

13 сеп 14:01 Станови , Скопjе , Скопје

PREUBAV APARTMAN GRCIJA 30M OD MORE 2 SPALNI

50 ЕУР /месечно

13 сеп 13:59 Станови , Скопjе , Скопје

IZDAVAM APARTMAN NA 30m OD MORE MOLA KALIVA

50 ЕУР /месечно

11 сеп 15:52 Станови , Скопjе , Скопје

NOV LUKSUZEN STAN VO CRNICE ZA IZDAVANJE

350 ЕУР /месечно

10 сеп 16:34 Станови , Скопjе , Скопје

GARSONJERA UBAVO NAMESTENA VO STROG CENTAR

200 ЕУР /месечно

10 сеп 16:30 Станови , Скопjе , Скопје

RENOVIRAN STAN VO KISELA VODA

53 000 ЕУР

06 сеп 17:34 Станови , Скопjе , Скопје

LUKSUZEN STAN VO CENTAR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA

400 ЕУР /месечно

06 сеп 16:27 Станови , Скопjе , Скопје

NOV LUKSUZEN STAN VO AERODROM ZA IZDAVANJE

300 ЕУР /месечно

06 сеп 13:06 Станови , Скопjе , Аеродром

STAN 38m2 NOVO LISICE SO SPALNA

39 000 ЕУР

30 авг 17:32 Станови , Скопjе , Скопје

DOBRO NAMESTEN STAN VO SRCETO NA DEBAR MAALO

400 ЕУР /месечно

30 авг 16:09 Станови , Скопjе , Скопје

APARTMANI IZDAVANJE GRCIJA VIKEND PROGRAMA

45 ЕУР /месечно

30 авг 16:08 Станови , Скопjе , Центар

KUKA NA VODNO PLAC 445m2 SO MARKICA

250 000 ЕУР

25 авг 14:56 Станови , Скопjе , Скопје

NOV STAN ZA STUDENTI VO AERODROM NAMESTEN

200 ЕУР /месечно

25 авг 13:53 Станови , Скопjе , Скопје

STAN ZA STUDENTI NAMESTEN VO CENTAR

300 ЕУР /месечно

23 авг 12:49 Станови , Скопjе , Центар

NOV STAN DEBAR MAALO 76m2 2 SPALNI

95 000 ЕУР

22 авг 17:52 Станови , Скопjе , Скопје

STANOVI ZA STUDENTI NA BARANITE LOKACII

270 ЕУР /месечно

08 авг 16:32 Станови , Скопjе , Скопје

STAN ZA STUDENTI VO DEBAR MAALO NAMESTEN

300 ЕУР /месечно

Кон почеток