Оглас од претпријатие Објавени: мар. 06 2024 02:46

Dvosoben stan so parking Centar

ЕУР

Објавени: мар. 06 02:46
Прегледи: 159
Vo blizina na Katolicka crkva, se prodava nov dvosoben 38m2 namesten stan so parking mesto(no parking liftot ne e vo funkcija),na 5ti kat so lift,sopstven video alarm,sef vrata,istocna orientacija,so moznost za vklucuvanje vgradeno podno greenje, so invertor,roletni na dalecinsko upravuvanje, nova garnitura, kompletna kujna so mashina za sadovi, golem frizider ... Cena 79800e. Kontakt 072209661 Опис на линк

Bastion Real Estate

Агенцијата за недвижности БАСТИОН, основана во 1994 година, е една од водечките агенции во Република Македонија. Нашата долгогодишна присутност во индустријата се темели на професионалниот пристап, флексибилноста и стремежот за успех. Со овие вредности, Бастион недвижности изгради репутација на доверливост и напорна работа, што се одразува во високиот ни рејтинг и прворазредниот статус во областа на недвижностите и финансискиот консалтинг. Оваа година, со гордост го прославуваме 30-годишниот јубилеј, обележан со многу успех, посветеност и интегритет.

070 24 25 64
02 3111 202 
[email protected]

Ве очекуваме да ни се обратите!
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенцијата за недвижности БАСТИОН, основана во 1994 година, е една од водечките агенции во Република Македонија. Нашата долгогодишна присутност во индустријата се темели на професионалниот пристап, флексибилноста и стремежот за успех. Со овие вредности, Бастион недвижности изгради репутација на доверливост и напорна работа, што се одразува во високиот ни рејтинг и прворазредниот статус во областа на недвижностите и финансискиот консалтинг. Оваа година, со гордост го прославуваме 30-годишниот јубилеј, обележан со многу успех, посветеност и интегритет.

070 24 25 64
02 3111 202 
[email protected]

Ве очекуваме да ни се обратите!

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации