Објавени: авг. 05 2023 08:07

PRODAVAM TERMO AKUMULACIONA PECKA

МКД

Објавени: авг. 05 08:07
Прегледи: 14
Prodavam termo akumulaciona pecka 3,5 kv AEG, so termostat vo odlicna sostojba, Ohrid, cena 3000 den, tel. 075-378022.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
14
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38975378022

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации