Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 апр. 18:36 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Охрид

Klima Beko

1 ЕУР

28 јан. 16:17 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Osaka agolna klima ured

150 ЕУР

10 дек. 17:21 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Клима уред Frozzini

10 000 МКД

25 окт. 10:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Kamin

300 ЕУР

25 авг. 11:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Охрид

Klima ured

5 000 МКД

05 авг. 20:07 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Охрид

PRODAVAM TERMO AKUMULACIONA PECKA

3 000 МКД

11 јул. 19:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Drug model  ·  Охрид

KLIMA INVENTER LG 3.5KW

4 500 МКД Намалена цена

20 фев. 12:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Pecka na peleti

250 ЕУР

13 дек. 07:53 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Prodavam klima PAOLO

6 000 МКД

02 дек. 19:56 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Охрид

Plamen Tara 8 Kw - 120 m3

18 000 МКД

06 ноем. 08:41 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Термо греалка

2 300 МКД

02 окт. 21:15 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Охрид

Termo pecka 6 KW

6 500 МКД

08 мај 12:38 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Neo  ·  Охрид

Termo pecka

3 000 МКД

14 мар. 10:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Охрид

Се продава ТА печка 6 KW

12 мар. 11:40 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Radiatori

10 000 МКД

10 јан. 14:24 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Kotel na peleti 29kw

1 500 ЕУР

29 дек. 11:02 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Algreta  ·  Охрид

Radijatori za parno greenje

42 000 МКД

28 дек. 06:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Radiatori za parno greenje

42 000 МКД

18 дек. 20:09 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Kamin na plin

300 ЕУР Намалена цена

30 ноем. 21:20 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Magnohrom  ·  Охрид

Termo pecka 5kw 3.5kw

3 000 МКД

19 ноем. 12:33 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Nova plinska pecka so boca

5 000 МКД

19 окт. 13:21 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Odlicno socuvana grealka

1 300 МКД Намалена цена

13 окт. 13:08 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Охрид

Kotel za parno Central 23kw

13 000 МКД

27 септ. 21:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Се продава камин

03 мај 10:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Охрид

Wood Stove

100 ЕУР

23 апр. 12:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Охрид

Sporet Alfa 20kw

01 фев. 02:00 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Охрид

Kamin za parno Alfa Plam

300 ЕУР

23 ноем. 17:39 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Uljaniradijator Tesy

2 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации