Објавени: дек. 08 2019 02:36

Termo pecki AEG

Објавени: дек. 08 02:36
Прегледи: 16
prodavam dve termo pecki 6kw AEG vo odlicna sostojba, cena od od 6000,oo drnari pecka na plin cena 3000,oo denari, pecka na drva, klima ured vivax aeri 9ka 8000,oo denari
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
16
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070721140
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации