Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 мар. 18:39 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

FRIZIDERI

07 мар. 00:02 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

Klima ured

2 000 МКД

03 мар. 18:07 Друго  ·  Тетово

Shporet për nxemje qendrore me dru dhe rrym

700 ЕУР

27 јан. 19:26 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Centrometal  ·  Тетово

Toplovodni Kotao

1 500 ЕУР

24 јан. 21:48 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

Konvektor grealka nova

5 000 МКД

16 јан. 14:33 Шпорети и Микробранови печки  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Тетово

Sporet so 4 ringli BEKO

50 ЕУР

15 јан. 04:09 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

Pecka na plin LIAL

3 000 МКД

10 јан. 11:36 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  International  ·  Тетово

Poloven frizider

10 јан. 06:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

Klima Ured Galanz

6 000 МКД

08 дек. 21:13 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  International  ·  Тетово

SE PRODAVA FRIZIDER

6 000 МКД

21 ноем. 20:29 Шпорети и Микробранови печки  ·  Bosch  ·  Drug model  ·  Тетово

Furre dhe resh qeramike

400 ЕУР

15 ноем. 00:23 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

Kotel(Pecka) na Peleti 25kw

1 000 ЕУР

14 ноем. 21:04 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Termo  ·  Тетово

Kotel na nafta za parno

12 ноем. 15:28 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Тетово

Alfapalm Central 23

600 ЕУР

23 окт. 00:54 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Тетово

VIVAX ACP-12CH35AEEI R32 PRO

26 000 МКД

21 окт. 11:36 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Тетово

Kirby Avalir 2015-2017

1 500 ЕУР

20 окт. 16:19 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

Frizider za zamrznuvanje

8 000 МКД

20 окт. 18:14 Друго  ·  Тетово

Doboki

9 000 МКД

30 септ. 23:45 Друго  ·  Тетово

Kotel na peleti

13 септ. 01:14 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  LTH  ·  Тетово

Frizider so staklo

10 септ. 21:38 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Ariston  ·  Тетово

Shporet per parno me dru

1 200 ЕУР

23 авг. 23:44 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Indesit  ·  Тетово

Masina za perenje i sushenje INDESIT

5 500 МКД

21 авг. 16:22 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

Frizhider

250 ЕУР

21 авг. 16:21 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

Frizhider

250 ЕУР

18 авг. 21:55 Друго  ·  Тетово

Televizor & Kirby

16 авг. 17:16 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Тетово

Samo 1 godina koristena

250 ЕУР

31 јул. 11:42 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

Mini Sporet

1 300 МКД

29 јул. 20:00 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Тетово

Kirbi

14 мај 12:27 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

Sporet kamin

350 ЕУР

17 јан. 18:29 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Тетово

Siltal CsX43

250 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации