Објавени: јун. 20 2023 01:14

Клима уред BEKO 7.5kw

МКД

Објавени: јун. 20 01:14
Прегледи: 30
Се продава клима уред BEKO 7.5kw во одлична состојба, комплет надворешна и внатрешна единица и црева за монтажа.
Тел. 071 393 340
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
30
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации