Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 апр. 17:56 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Indesit  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Indesit masina

7 000 МКД

05 апр. 11:15 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Digitalen termometar so vlagomer

400 МКД

29 мар. 21:58 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Iqos ILUMA

2 000 МКД

25 мар. 07:40 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Omeknuvac na voda

20 000 МКД

21 мар. 18:37 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Frizider Gorenje

9 000 МКД

21 мар. 11:21 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Sporet Kombiniran

7 000 МКД

18 мар. 19:56 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ferro батерија BFR41S

2 700 МКД

12 мар. 17:54 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ceragem compact

400 ЕУР

01 мар. 12:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Termo pecka

3 000 МКД Намалена цена

25 фев. 16:38 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam masince za kafe illy

5 000 МКД

21 фев. 09:04 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава

400 ЕУР

15 фев. 00:48 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Rainbow

30 јан. 19:54 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Quadro  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Masina za perenje alista

5 000 МКД

30 јан. 14:15 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Прочистувач на воздух Xiomi Mi air Purifier2

6 500 МКД

27 јан. 09:38 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам машина за перење алишта

7 000 МКД

24 јан. 09:28 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dispenzer za voda

3 000 МКД

15 јан. 19:58 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Procistuvac ST

3 500 МКД

10 јан. 06:51 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Digitalna vaga do 3kg so 0,1 gram preciznost

900 МКД

10 јан. 06:46 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PWM Solaren Kontroler 60Ah

1 400 МКД

06 јан. 12:05 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ovlaznuvac na vozduh

4 000 МКД

27 дек. 12:48 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Проточна чешма

650 МКД

21 дек. 05:06 Фрижидери и Комори  ·  Samsung  ·  RB  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Frizider Samsung

3 500 МКД

21 дек. 05:03 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Delimano - Spiralen secko

400 МКД Намалена цена

20 дек. 12:18 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

UPS za parno avtomatski sistem 220/12V 500W

2 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации