Објавени: авг. 21 2020 02:13

Dva klima uredi

ЕУР

Објавени: авг. 21 02:13
Прегледи: 18
Se prodava Beko 5,5 klima ured - 90 evra
i dve Fuego 3,5 - 80 evra (poedinecno).
Uredite se vo ispravna sostojba, so freon, drzaci i cevki.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
18
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38970292219

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации