Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!



Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 апр. 10:36 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Пекара за леб

30 мар. 22:52 Фрижидери и Комори  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Frizider LG electrocool NOFROST

150 ЕУР

21 мар. 19:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Termo pecka

6 000 МКД

19 мар. 16:12 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kirbi

400 ЕУР Намалена цена

15 мар. 00:32 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

NESPRESSO MASHINA ZA KAFE *NOVA GENERACIJA*

5 000 МКД

14 мар. 14:27 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nov Servis

1 800 МКД

26 фев. 15:48 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Klima Fuego

3 000 МКД

23 јан. 20:25 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kirbi mashina

90 000 МКД

16 јан. 09:59 Шпорети и Микробранови печки  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Elektricen sporet

8 000 МКД

14 јан. 17:05 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se peodava KLIMA

5 500 МКД

12 дек. 09:36 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava

10 000 МКД

10 дек. 16:30 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava

10 000 МКД

08 дек. 17:06 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Erfraer za gotvejne

7 000 МКД

08 дек. 16:42 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Електрични котли Алта-Терм

18 000 МКД

01 дек. 06:04 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Philips Lunea

12 000 МКД Намалена цена

29 ноем. 23:59 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Терморегулациона печка

2 500 МКД

27 ноем. 17:07 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

shporet alfa plam

10 000 МКД

21 ноем. 04:10 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kamin na drva

8 000 МКД

21 ноем. 02:44 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Procistuvac Daikin

20 ноем. 11:40 Машини за перење и Сушачи  ·  Samsung  ·  EcoBubble  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Машина за перење samsung eco buble7 kg

9 000 МКД

19 ноем. 21:02 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Sporet Fuego

5 000 МКД

19 ноем. 14:05 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kamin na peleti

850 ЕУР

19 ноем. 11:37 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Bojler 50l Koncar

2 500 МКД

19 ноем. 09:25 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Jonizator i procistuvac na vozduh 070 258 101

3 500 МКД

13 ноем. 01:08 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Терморегулациона печка

2 250 МКД Намалена цена

12 ноем. 15:56 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Gusan radijator

11 ноем. 12:16 Машини за перење и Сушачи  ·  Bosch  ·  Classic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam masina

08 ноем. 12:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Klima ured

20 000 МКД

02 ноем. 06:09 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Нова фритеза

1 000 МКД

31 окт. 08:26 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Masina za susenje

4 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.



Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.



Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.



Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!




Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мк



Доколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.



Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.



Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."



Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!



Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации