Објавени: септ. 25 2019 08:36

RADIJATOR I GREJALKA

МКД

Објавени: септ. 25 08:36
Прегледи: 18
Radijator jacina 3kw ,10 rebra raboti samostojno samo vklucen vo struja i elektricna grejalka.
Dvete grejni tela se minimalno koristeni vo odlicna sostojba.Radijator 1500 den a grejalka 800 den.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
18
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

70358981

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации