Објавени: дек. 01 2020 07:59

prodavam parno sistem

ЕУР

Објавени: дек. 01 07:59
Прегледи: 26
prodavam koristen postar komplet parno sisem: pecka gorenje, kotel za parno so ekspanzionen sad, pumpa so termo ventil i
8 radijatori so vkupno 116 rebra i dva salonski radijatori za pod prozor od 160 i 290 cm. dolgi.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
26
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078326161

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации