Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 20:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Скопjе  ·  Карпош

Gusana pecka na drva

9 000 МКД Намалена цена

Вчера 08:47 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov frizider za dlaboko Beko

6 500 МКД

17 апр. 12:35 Машини за миење садови  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Beko premium masina za sadovi

24 000 МКД

16 апр. 06:54 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava BAGAT mashina za shienje

2 000 МКД

14 апр. 09:26 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Соковник

3 000 МКД

13 апр. 18:23 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Цедалка

300 МКД

13 апр. 09:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava TAJFUN za greenje

1 000 МКД

09 апр. 11:51 Машини за миење садови  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

bela tehnika/peralna/sporet/masina za sadovi

6 500 МКД

09 апр. 10:36 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodavat

600 ЕУР

05 апр. 12:44 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Frizider za dlaboko

8 000 МКД

04 апр. 01:32 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava nova prifesionalna mašina za aspreso

1 ЕУР

02 апр. 22:23 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Бојлер 80L Fabbugo

3 500 МКД

02 апр. 22:17 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Скопjе  ·  Карпош

Термо печка 4,5kw

3 000 МКД

26 мар. 15:06 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Indesit  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mashina za perenje alishta

5 000 МКД

25 мар. 12:32 Машини за миење садови  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Aparati za domakinstvo

3 000 МКД

25 мар. 07:36 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov nekoristen pekac za pici

1 000 МКД

24 мар. 19:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Klima ured Fuego 3.5 kw

3 000 МКД

22 мар. 11:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam elektricna skara

1 100 МКД

20 мар. 18:27 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Wi-fi далечинско

1 200 МКД

17 мар. 16:40 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава нов индустриски миксер

20 000 МКД Намалена цена

08 мар. 10:30 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Frizideri za zamrznuvanje i Komora

1 МКД

05 мар. 09:50 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kisloroden aparat od najdobrata firma!

30 000 МКД

03 мар. 08:55 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Нови тенџериња

1 200 МКД

26 фев. 17:54 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

фрижидер за длабоко

26 фев. 17:52 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

електричен шпорет

26 фев. 07:50 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам некористена Мини - фритеза

1 200 МКД

21 фев. 13:34 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

машина за перење

21 фев. 13:32 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

фрижидер

19 фев. 12:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava pecka AEG 6kw i klima BEKO

19 фев. 12:01 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Masina za perenje

615 ЕУР

18 фев. 19:03 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini frizider, Konvektor, Elektro tava za pizza i Elek.skara

1 МКД

17 фев. 02:23 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pecka na drva

28 дек. 18:25 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Illy kafemat 3.2 dobro socuvan

2 500 МКД Намалена цена

10 фев. 22:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava nova pegla na parea marka Philips

45 ЕУР Намалена цена

14 јан. 16:21 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Poloven frizider

100 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Majstor za masini za perenje Peralna Masini za kafe Masina za perenje bojler Sokovnici radijatori Mini sporeti Komoda Правосмукалка cela makedonija sporet na drva plinski uredi sporeti Соби Vafli plinski uredi elektricar kupi prodaj Aparati za kafe Prodava masina za perenje WHIRLPOOL kafezi I masa zelezara Flizider kamini na drva stanovi Mashina za perenje zlokukani Rainbow Majstori za bela tehnika Majstor za bela tehnika Frizider za dlanokogorenje regali so siber Majstor za masini za pmajstor za masini zaperenjeerenje Frizider mal Vitrini Elektrika termo pecka Sadoper Frizider trosoben Televizori Изнајмува Prodazba na stari kreveti Klima inverter Кафемат Reklama 5 elektricen sporet masini za perenje server Фрижидер за длабоко Majstor Prodava Friteza karpos 3 aspirator Resetka za sporet Pravosmukalka lokacija Klima inverten trim lum Kuzhina aparat Vafli gorno nerezi Servis Prodavam masina za perenje WHIRLPOOL Frižider smrzuvaç Pumpa za masina бојлер Majstor za masсерini za perenje Majstor za masini za perenje i susenje Audi a6 Majstor za masini za perenjestip Majstor za masini za perenjestip sokovnik vlae pestani Карпош 4станови prevoz na sut i kabast otpad micro mikro Majstor za masini za perenje samsung bmw g 650 gs Majstor za masini goran markovski servis za masini za perenje sterilizator na parea Сервиси за бела технкка Susari Klima Majstor za masini za susenje Majstor za masini monter klimi Karpos 2 karpos 4 Alfa plam 90 sporet E herd olimpiko Chair sijalicki МУЛТИ ГОТВАЧ

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации