Објавени: јул. 11 2023 07:06

KLIMA INVENTER LG 3.5KW

МКД

МКД
Објавени: јул. 11 07:06
Прегледи: 26
-Se prodava klima LG 3.5ks
Ima mal defekt na displeot pishiva CH 05 poradi toa ja davam evtino5000den

-Prodavam klima3kw Ispravna Filija5000den
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
26
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075425014

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации