Објавени: јун. 18 2017 12:19

Klima Inverter LG 3.5 kw

ЕУР

Објавени: јун. 18 12:19
Прегледи: 17
Se prodava itno klima inverter LG 3.5 kw

So mal defekt na elektronika,drugo sve e ispravno.

Koristena e 4 godini.Popravkata e okolu 35 evra.

Vredi da se vidi.
Kupena e 400 evra od Neptun
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
17
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075425014

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации