Објавени: апр. 18 2020 02:47

Klima ured NEO

Објавени: апр. 18 02:47
Прегледи: 18
Prodavam klima ured NEO 3.5 kw ne e INVERTER ,
klimata e redovno servisirana i cistena, koristena e mnogu malce vo domasni uslovi , gree zimo - ladi leto :)
Povolno !!!
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
18
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071/284-731

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации