Објавени: фев. 21 2024 09:04

Се продава

ЕУР

Објавени: фев. 21 09:04
Прегледи: 17
Се продава котле производ ЕКОПАН , модел LUX , од 12kW многумалку користено со резервен греач, радијатор со ширина 160цм , два радијатора со шририна 120цм , еден радијатор со ширина 60 цм и еден регистер за купатило.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
17
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38971333587

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации