Објавени: јан. 21 2017 09:15

Inverter NEO

МКД

Објавени: јан. 21 09:15
Прегледи: 8
Инвертер НЕО 5,5/5,1 греење/ладење, купен и монтиран крајот на Октомври 2016, одличен во функција. Се продава поради промена на системот за греење во објектот. Уредот се продава под гаранција до октомври 2017 година.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
8
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации