Објавени: ноем. 10 2020 08:43

Neo samostoecka klima 14 KW

ЕУР

Објавени: ноем. 10 08:43
Прегледи: 12
Prodavam neispravna ( isparuvacot na vnatresnata edinica ne funkcionira, t. e. pusta freon) Neo klima od 14 kw so Sanyo motor na ispravna nadvoresna edinica
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
12
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070222696

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации