Објавени: фев. 10 2023 04:00

Samsung 12kw duct split indoor digital inverter

ЕУР

Објавени: фев. 10 04:00
Прегледи: 13
Samsung AC120HCAFNH Duct Split Indoor Digital Inverter 12Kw
Uredot e pogoden za dom isto taka i za deloven prostor donesen od Avstralija i e malku koristen potpolno ispraven, proverka moze sekako so strucno lice na lice mesto
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
13
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077897167

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации