Објавени: јун. 24 2022 09:36

Panelni radijatori

МКД

Објавени: јун. 24 09:36
Прегледи: 33
Се продаваат 4 идентични панелни радијатори (40x60cm) комплет со држачи и штрафови. Радијаторите се користени две сезони. Цена за еден радијатор 1200 денари. Цена за четирите радијатори заедно 4000 денари
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
33
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072225785

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации