Објавени: јун. 07 2023 10:18

Prodavam Klima ured Samsung 3.5Kw

Објавени: јун. 07 10:18
Прегледи: 23
Prodavam Klima ured Samsung 3.5KW koristena okolu 10 godini i ladi i gree vo ispravana sostojba split sistem može da se vidi vo sekoe vreme, klimata može da se podigne od Porta Vlae. Javete se ili pišete na Viber
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
23
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070300926

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации