Објавени: апр. 02 2016 02:06

POLOVNI TERMO PECKA I KLIMA URED

МКД

Објавени: апр. 02 02:06
Прегледи: 11
Продавам:
Половна термо печка 6KW, во исправна состојба, и Клима уред FAVORIT 2,5KW, половен во исправна состојба. Поволно.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
11
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации