Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kotel za najekonomicno parno greenje

Се продава од: Драган 31 јан. 10:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Продавам и монтирам најнов изум на електрични котли без грејачи.Овај вид на котли е штедлив и нема потреба од одражување.За поблиски информации на дадените телефони!
инж. Драган, 078/381-923 и 075/889-236
Драган
078381923
Leaflet
Кон почеток