Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на грејни тела и клима уреди

Vivax , 92
AEG , 227
Alfa Plam , 2
Beko , 66
Bosch , 10
Gorenje , 40
LG , 50
Neo , 55
Samsung , 82

Греење и климатизација - огласи за продажба на радијатори, калорифери, клима уреди, печки на пелети, термо печки и друго. Купувајте и продавајте на Пазар3, брзо, лесно и едноставно!

27 ноем. 17:07
Линк
Грејни тела и Клима уреди , Гостивар

Kotel na peleti

1 000 ЕУР


27 ноем. 17:07 Грејни тела и Клима уреди , Гостивар

Kotel na peleti

1 000 ЕУР

21 ноем. 15:46 Грејни тела и Клима уреди , Тетово

Alfa Plam 27 kw

450 ЕУР

21 ноем. 04:10 Грејни тела и Клима уреди , Скопjе , Кисела Вода

Kamin na drva

8 000 МКД

20 ноем. 19:20 Грејни тела и Клима уреди , Скопjе , Карпош

Kamini 3 posledni

10 000 МКД

20 ноем. 17:33 Грејни тела и Клима уреди , Скопjе , Бутел

Продавам термо печка 3.5w

4 000 МКД

19 ноем. 20:45 Грејни тела и Клима уреди , Скопjе , Гази Баба

Klima Favorit 2.5 Obicna

4 000 МКД

19 ноем. 14:05 Грејни тела и Клима уреди , Скопjе , Кисела Вода

Kamin na peleti

850 ЕУР

19 ноем. 05:09 Грејни тела и Клима уреди , Штип

Dve Klimi

10 000 МКД

18 ноем. 00:40 Грејни тела и Клима уреди , Битола

Prodavam termo pecka

6 000 МКД

14 ноем. 21:04 Грејни тела и Клима уреди , Скопjе , Скопје

Kotel na drva so priklucok za parno greenje

300 ЕУР

14 ноем. 21:04 Грејни тела и Клима уреди , Тетово

Kotel na nafta za parno

14 ноем. 08:35 Грејни тела и Клима уреди , Ресен

Kamin za parno greenje na drva

12 ноем. 15:56 Грејни тела и Клима уреди , Скопjе , Кисела Вода

Gusan radijator

12 ноем. 15:28 Грејни тела и Клима уреди , Тетово

Alfapalm Central 23

600 ЕУР

12 ноем. 12:51 Грејни тела и Клима уреди , Струга

Radiator za parno

2 000 МКД

Продажба на клима уреди - Пазар3 огласи


Огласи за продажба на обични клима уреди или инвертер клими.


Нови или половни клими - на Пазар3 ќе најдете сè!


Погледнете низ листата со огласи или пак користете ги филтерите за пребарување за да ја пронајдете идеалната клима за Вас! Клими по најповолни цени! Купете нова клима или користена но сочувана и во одлична состојба! Клими од разни брендови се огласуваат на Пазар3: Vivax, AEG, Bosch, NEO, LG, Samsung и други.


При изборот на клима уред важно е да се внимава на капацитетот на клима уредот, енергетската ефикасност и моќноста на уредот.


Инсталација и одржување на клими


Во оваа категорија на Пазар3 може да најдете и соодветен, професионален сервис за клима уреди. За правилна работа на климите потребно е редовно да се чистат односно сервисираат клима уредите и да се менуваат филтрите кои служат за прочистување на воздухот.Греење - печки на пелети, радијатори, котел за парно, термо печка итн.


Чести се прашањата "Кое е најекономично или најевтино греење?", "Колку би чинело греењето на одредена квадратура, со различни видови на греењe?" итн. Во оваа категорија на Пазар3 има голем избор на грејни тела, по најповолни цени. Се продаваат панелни греалки, калорифери, радијатори, термо печки, печки на пелети, котел за парно, тајфун, камини и многу друго. Голем избор и најдобри цени - Пазар3 огласи!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации