Објавени: фев. 05 2023 06:29

Podno greenje za pod tepih

МКД

Објавени: фев. 05 06:29
Прегледи: 34
‼️‼️ЗАШТЕДЕТЕ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА ЗА ГРЕЕЊЕ ОВАА ЗИМА‼️

Ефикасно и економично греење за есенските и зимските денови.

👉Подното греење е еден од најкористените и најекономичните начини за загревање на вашиот дом.
Се користи речиси насекаде во домот благодарение на неговиот дизајн.

👉Троши помалку ел. енергија во споредба со конвенционалните системи за греење.
Топлината се движи од подот кон плафонот односно од нозете кон главата и тоа допридонесува да се чуствуваме потопло.

👉 Подот го загрева за 10-15 минути,уништува бактерии,непријатна миризба,мувла. Ја подобрува циркулацијата на крвта,намалува стрес,смирува и ја подобрува срцевата функција.

Брза и лесна монтажа. Не го суши воздухот.
Служи како главно или помошно греење (во зависност од надворешната температура).
Потрошувачка :
2x1,5 - 750 вати
2x2 - 850 вати
3х2 - 1200 вати
3х1 - 750 вати

Информации и нарачки во инбокс или на :

☎ 071/207-046
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
34
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071207046

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации