Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 мај 18:39
Линк
Викендици  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Vila so bazen vo Dojran /iznajmuvanje

1 МКД / месечно


Вчера 20:30 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

KUPUVAM PLAC

Вчера 14:14
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Plac

1 ЕУР

Вчера 11:46 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Се продаваат два плаца

25 ЕУР

11 јул. 15:07 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

ВИЛА ВО СТАР ДОЈРАН

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 јул. 00:51 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Vila vo Star dojran

400 МКД / месечно

Број на соби: 3
10 јул. 16:06 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Iphone 12

280 ЕУР

10 јул. 14:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Nov stan vo Gevgelija

890 ЕУР

Број на соби: 6
10 јул. 13:03 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stan vo Star Dojran so odlicen pogled

900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Површина: 40
10 јул. 12:58 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

PRODAZBA NA PLAC VO Nikolic

09 јул. 14:09 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

APARTMANI DO GRADSKA PLAZA VO STAR DOJRAN

08 јул. 12:34 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Pridavam niva/plac vo nikolic

10 ЕУР

02 јул. 14:53
Линк
Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kupuvam plac/kuka

02 јул. 10:27 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Ford Fusion 2007

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
30 јун. 20:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Kuka karabina vo Star Dojran

Број на соби: 1
Површина: 110
29 јун. 15:35 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Renault Clio 2005 dizel

1 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Се продава стан во Дојран

37 000 ЕУР

Број на соби: 1
28 јун. 12:05 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Aluminski ogradi

150 ЕУР

28 јун. 11:05 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

ORANZERII/ ОРАНЖЕРИИ

320 000 ЕУР

28 јун. 08:05 Викендици  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Individualen apartman vo Dojran

48 000 ЕУР Намалена цена

27 јун. 15:17 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Се продава стан во Стојаково

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 јун. 10:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo Gevgelija

Број на соби: 6
27 јун. 10:37 Мопеди (под 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Trkacki tocak

6 000 МКД Намалена цена

26 јун. 21:40 Викендици  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Prodavam vikendica vo Star Dojran na top lokacija

125 000 ЕУР

26 јун. 14:15 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo Miravci Gevgelija

Број на соби: 7
Површина: 170
25 јун. 18:57 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Dojran

Број на соби: 2
Површина: 60
25 јун. 16:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo Gevgelija

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 јун. 09:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kuka vo centar na Gevgelija

115 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
23 јун. 16:28 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava stan vo zgrada Lepa Brena

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
23 јун. 12:52 Куќи/Вили  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Apartmani Dojran - Vila Mario - Studia

1 МКД / дневно

Број на соби: 5
22 јун. 10:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Stanovi vo gradba

950 ЕУР

Број на соби: 3
20 јун. 18:06 Викендици  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Za d festival

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации