Македонски | Shqip | English |

Денес 16:58 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Bmw 320 e46

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Alpina B4

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Daihatsu Sirion -07

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:49 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:28 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

BMW 530 M-Packet Facelift

15 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:28 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Namesten stan

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Вчера 16:13 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Ford Escort

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:02 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 320d E90

5 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:01 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz 190 w201 2.5d

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:30 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW SHARAN 1.9 TDI 116 KS -00

2 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:38 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:37 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Megane 1.9 DCI

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток