Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:07
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Itno se prodava - Chevrolet Kalos 1.2 Plin/Benzin 53kw/72hp

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999

Вчера 23:07
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Itno se prodava - Chevrolet Kalos 1.2 Plin/Benzin 53kw/72hp

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
08 дек. 15:45
Линк
Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Се издава нов наместен стан

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
08 дек. 05:25
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat B8 2.0 TDI 4motion

24 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
08 дек. 05:25 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Се издава стан

72 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
08 дек. 01:04 Компјутери (Комплет) Десктоп компјутери , Гевгелиjа , Гевгелија

Gaming PC

35 000 МКД Намалена цена

07 дек. 02:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes Benz E280 avtomatik 2005

6 500 МКД

Година: 2005
Километража: 400 000 - 449 999
06 дек. 14:02 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava kompletno namestena kuka

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
04 дек. 19:07 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava kuka

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
04 дек. 13:48 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz CLS 350

18 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 21:26 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se Prodava Pasat 2.0

6 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 21:19 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava nov stan strog centar vo Gevgelija

Број на соби: 2
02 дек. 08:59 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel astra G

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 21:27
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A6 2.0 TDI 177 hp

22 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
27 ноем. 00:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Продажба на стан

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
24 ноем. 11:10
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 530 D - super sostojba

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 22:55 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 13 Pro max

400 ЕУР Намалена цена

23 ноем. 13:27 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se iznajmuva celosno opremen nov stan

Број на соби: 2
Површина: 50
21 ноем. 13:42 За Деца Мебел/Опрема , Гевгелиjа , Гевгелија

Prodavam jumper

6 000 МКД

21 ноем. 04:10 Мобилни телефони , Гевгелиjа , Гевгелија

iPhone 12 64GB

450 ЕУР

15 ноем. 14:06 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

се издава стан

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации