Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 мар. 04:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

KLIMA URED NEO

3 000 МКД

04 апр. 18:22 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Profesionalen masazer

4 000 МКД

27 мар. 14:53 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Robot pravosmukalka

15 000 МКД

27 мар. 14:19 Шпорети и Микробранови печки  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mikrobranova

4 000 МКД

05 фев. 18:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Podno greenje za pod tepih

1 200 МКД

03 дек. 11:38 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Podno greenje za pod tepih

1 200 МКД

01 окт. 12:31 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Obodin  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava zamrznuvac 600l

4 000 МКД

29 септ. 13:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Klima ured QUADRO

20 септ. 15:40 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  ST  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Pecka na peleti ST 10kw

25 000 МКД

08 авг. 03:55 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava radio na cd Kenwood orginal

3 000 МКД

18 јул. 10:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava alfa pecka kamin

14 000 МКД

15 јул. 09:01 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Nov sokovnik JC4800VWY vitaway 200W

29 јун. 19:33 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Alfa Plam kamin

13 000 МКД

15 окт. 03:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Klima 18 Beko split sistem

200 ЕУР

14 окт. 16:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Klima 18 Beko split sistem

200 ЕУР

04 јун. 19:20 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Alfa Plam perno pecka

300 ЕУР

05 апр. 02:53 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Furna

10 000 МКД

05 мар. 18:27 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kotel za parno

15 дек. 09:05 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Pernicka na greenje

1 400 МКД

09 окт. 14:49 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Ariston  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

KOMBINIRAN FRIZIDER ARISTON

14 990 МКД

29 септ. 12:05 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Elektricna Pecka AEG 4

11 000 МКД

01 септ. 11:33 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Neo Frost  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Prodavam Fridzer

8 000 МКД

12 мај 15:02 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kofe masina

200 ЕУР

12 ноем. 18:50 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Profesionalen mikser sef kujna

25 окт. 05:30 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Frizider

7 500 МКД

25 септ. 13:03 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Pecka na paleti MBS-6kW

650 ЕУР

16 јун. 17:36 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Sokovnik PHILIPS

2 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации