Објавени: окт. 31 2021 07:34

Servis i montaza na klima uredi

Објавени: окт. 31 07:34
Прегледи: 25
-Vrsime:
*montaza i demontaza na klima uredi.
*servisiranje i popravka kako i delovi za klima uredi.
*hemisko detalno cistenje na klima uredot so hemiski sredstva.
*dopolnuvanje so freon.

Tel: 077/667-123
po dostapni ceni.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
25
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077667123

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации