Оглас од претпријатие Објавени: јул. 13 2022 08:28

Montaza i servis na klima uredi besplatna dostava

МКД

Објавени: јул. 13 08:28
Прегледи: 44
Servisot "NIPAN-STEFAN" vo sorabotka so "STEFAN STORE" d.o.o.e.l. gi vrshi slednive uslugi:
- prodazba na novi klima uredi so besplatna dostava od slednive brendovi: VIVAX, HISENSE, TOSOT, VOX, TCL i MIDEA. Za sekoja kupena klima od "STEFAN STORE" dobivate popust na cenata za montaza.
- profesionalna montaza na novi klima uredi.
- demontaza na klima uredi.
- antibakterisko cistenje na klima uredi.
- servisiranje.
- dopolnuvanje so freon.
- servisot raspolaga so ovlasteni i strucni monteri.
Опис на линк

Stefan store

Prodazba na bela tehnika
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
44
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076423071

Адреса:

Огласи од овој огласувач:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации