Објавени: ноем. 17 2023 09:14

PRODAVAM DVE NOVI,NEOTPAKUVANI VIVAX Portable klimi

Објавени: ноем. 17 09:14
Прегледи: 27
Prodavam dve novi,nekoristeni VIVAX Portable klima uredi,model ACP-12PT35AEHs R290.
3520 W ladenje,2930W greenje,A+ energetska klasa.Kupeni pred dva meseci(najnov model) so garancija.
Povolno
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
27
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075448895

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации