Објавени: ноем. 12 2022 12:55

Klima split sistem

МКД

Објавени: ноем. 12 12:55
Прегледи: 16
Se prodava split sistem klima ured Vivax 3,5 kw.
Vnatresna i nadvoresna edinica, klimata e vo ispravna sostojba, so freon, ladi/gree za prostoriia do 25 m2
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
16
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071338588
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации