Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Велес

Vivax , 2
AEG , 9
Beko , 4
LG , 1
Samsung , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 авг. 20:00 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Велес

Клима уред BEKO

18 ноем. 14:04 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Kamin na drva Alfa Plam

14 ноем. 09:20 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Se prodava kalieva pecka

6 000 МКД

12 ноем. 12:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Велес

Klima split sistem

5 000 МКД

11 ноем. 00:17 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Klima Quadro Hitachi 7,5kw

250 ЕУР

31 окт. 15:38 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Quadro hitachi compressor 7,5kw

15 000 МКД

31 окт. 15:38 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Quadro hitachi compressor 7,5kw

15 000 МКД

12 јул. 14:07 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Велес

Klima

09 јул. 15:20 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Велес

Klima Vivax

05 јун. 18:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Se prodava

7 000 МКД

03 апр. 12:17 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Klima ured FG Electronics

3 500 МКД

16 авг. 16:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Kumbe vo odlicna sostojba

10 000 МКД

06 авг. 17:10 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Велес

Prodavam elektricna pecka CER 6KW

3 000 МКД

29 јул. 07:18 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Велес

Ventilator Fuego

1 200 МКД

08 мар. 11:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Termo pecka

4 500 МКД

05 мар. 22:05 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Drug model  ·  Велес

LG klima ured

04 јан. 02:04 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Plinska pecka

6 700 МКД

12 дек. 14:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Montazno boljerce

4 000 МКД

23 окт. 23:50 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Велес

Клима уред - Беко

5 500 МКД

11 јул. 15:13 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Panelni radijatori

09 јан. 23:35 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Termo  ·  Велес

Termo pecka

4 000 МКД

12 дек. 13:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Велес

Termo pecka

10 дек. 12:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Велес

Dve termo pecki

30 ноем. 04:08 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Nova plinska grealica

2 500 МКД

23 септ. 23:41 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Kamin parno

25 000 МКД

31 мај 23:35 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Kotel na drva

25 000 МКД

17 окт. 09:18 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Amity  ·  Велес

Kamin AMITY

10 000 МКД

09 септ. 23:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Termo pecka Elind 3d

3 500 МКД

03 септ. 14:04 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Велес

TERMO PECKA

3 900 МКД

17 авг. 12:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Termo pecka

3 500 МКД

31 јул. 22:00 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Pecka 3kw

3 500 МКД

02 јун. 14:10 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Велес

Elektricna pecka

2 500 МКД

24 мај 09:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Велес

Termo pecka Cer

3 000 МКД

06 мај 08:39 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Велес

Kamin Alfa plam Rustik

12 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации