Објавени: дек. 18 2023 06:07

Комплет Кирби правосмукалка Sentria

ЕУР

ЕУР
Објавени: дек. 18 06:07
Прегледи: 64
Се продава одржувана и сервисирана Кирби правосмукалка со додатен дел за перење скоро нов.
Користена е за домашна употреба.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
64
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075432105

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации