Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 септ. 21:10 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Airelec  ·  Струмица

pecka na drva

4 500 МКД Намалена цена

30 авг. 10:53 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Airelec  ·  Струмица

Kamin so radijatori i susara

400 ЕУР Намалена цена

07 јул. 06:35 Друго  ·  Струмица

Diferencijalen termostat 7.3.3 solarni paneli + kotel

4 000 МКД

07 јул. 06:35 Друго  ·  Струмица

Diferencijalen termostat za solarno DT 5.3.3

3 500 МКД

07 јул. 06:35 Друго  ·  Струмица

Diferencijalen termostat za solarno DT 4.4

3 000 МКД

22 мај 18:35 Друго  ·  Струмица

Kafemat Zepter nov so garancija

200 ЕУР

15 мар. 11:59 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Frigo  ·  Струмица

Fres vitrina

06 фев. 15:51 Друго  ·  Струмица

Aparat za secenje meso I suvomesnati proizvodi,mlecni proizv

12 000 МКД

03 јан. 05:39 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица

Panelni grealici atlantic

5 000 МКД

18 септ. 20:59 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица

Se prodava masina za perenje alista

3 000 МКД

18 септ. 20:56 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Струмица

Prodavam bojler

3 000 МКД

18 септ. 20:43 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  2.5  ·  Струмица

Prodavam klima ured

3 000 МКД

02 септ. 11:12 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица

Se Prodava Pecka Prity

400 ЕУР

23 авг. 14:06 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица

Sporet

10 000 МКД

08 авг. 16:26 Друго  ·  Струмица

Se prodavat lusteri

1 ЕУР

01 авг. 13:51 Друго  ·  Струмица

Philips Lumea

12 000 МКД

01 авг. 12:42 Друго  ·  Струмица

Philips lumea essential

10 000 МКД

15 мај 14:41 Машини за миење садови  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Струмица

Peralna

2 000 МКД

14 апр. 21:34 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица

Klima ured inverter

49 900 МКД

08 јан. 19:45 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Струмица

Клима уред

7 000 МКД

07 јан. 16:09 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица

Електрична Печка

3 990 МКД

05 јан. 18:14 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица

Електрична Печка

3 990 МКД

29 дек. 15:44 Друго  ·  Струмица

Avstraliska skara

40 000 МКД

02 дек. 12:55 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица

Susara Miele

14 000 МКД

29 ноем. 13:00 Друго  ·  Струмица

Nutribullet ekstraktor na hrana

3 590 МКД Намалена цена

28 ноем. 12:08 Друго  ·  Струмица

Solarni bojleri od 200l Inox

13 500 ЕУР Намалена цена

07 окт. 20:54 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Струмица

Pecka na peleti

25 000 МКД

22 септ. 02:31 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица

Se prodava

6 000 МКД

22 септ. 02:31 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица

Se prodava

6 000 МКД

22 септ. 02:31 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица

Se prodava

6 000 МКД

04 септ. 17:08 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Rustik  ·  Струмица

Pecka Alfa Plam koristen 3 sezoni

10 000 МКД

05 авг. 08:57 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица

Pecka na drva

7 000 МКД

23 јул. 19:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Струмица

Pecka za parno na drva

11 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации