Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sporet Gorenje

3 500 МКД

Се продава од: Jasmin 16 септ. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodavaat dva elektricni sporeta marka NISKI ELEGANT i GORENJE vo ispravna sostojba. Eden 3.500 i vtoriot 3.500 denari
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации