Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 фев. 23:02 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kafemat

6 000 МКД

11 јан. 19:07 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kirby Avalir 2 ( ITNO)

1 999 ЕУР

12 дек. 18:39 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Maqinë per kepje

15 000 МКД

13 ноем. 00:44 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  International  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizider

3 500 МКД

30 окт. 11:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Termo  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo

4 500 МКД Намалена цена

17 окт. 00:41 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Panasonic  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava klima

5 000 МКД

11 окт. 11:43 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Клима уред

6 000 МКД

06 окт. 20:22 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Pecka

2 000 МКД

06 окт. 15:27 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kamin na drva

8 000 МКД

02 окт. 23:11 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Nov frizider ST

10 000 МКД

14 септ. 01:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Parno

12 000 МКД Намалена цена

11 септ. 09:03 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Термо печки

6 500 МКД

23 авг. 23:43 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Када

4 000 МКД

16 авг. 18:28 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

ps 3 kako nov

120 ЕУР

24 јун. 10:43 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Inverter Samsung

300 ЕУР

17 јун. 12:21 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Aspiratov neodpakuvan so garancija

4 500 МКД

14 мај 16:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Скопjе  ·  Чаир

Fuego klima

3 500 МКД

03 апр. 22:23 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizider

29 мар. 10:45 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizider i zamrznuvac

400 ЕУР

09 дек. 13:25 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Masina za alista Gorenje

100 ЕУР

24 ноем. 07:55 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Frigo  ·  Скопjе  ·  Чаир

frigorifer

99 999 МКД

24 ноем. 03:25 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Tepih

2 000 МКД

10 ноем. 10:21 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo pecka

3 000 МКД

28 окт. 21:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Klima ured

3 500 МКД

14 окт. 04:52 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

BEKO cn 228100

1 ЕУР

28 септ. 10:45 Шпорети и Микробранови печки  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Nov nekoristen elektricen sporet

12 000 МКД

26 септ. 22:06 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shporet

230 ЕУР

14 септ. 23:49 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Protocen bojler 24kw

8 000 МКД

30 авг. 19:18 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava frizider i friz

30 авг. 20:11 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava frizider i friz

22 авг. 14:23 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizider

10 000 МКД

21 авг. 23:46 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Индустриска машина за шиење

550 ЕУР

01 авг. 12:24 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Tavi, set lazici viluski, tannjiri od Comodita novi

21 јул. 18:28 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Zamrznuvac kako nov

17 500 МКД

20 јун. 22:26 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Frizider mnogu zacuvan

12 000 МКД

14 јун. 00:16 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava

13 јун. 13:50 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Prodavam edinecen krevet

6 000 МКД

24 мај 14:56 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Prodavam friteza za mekici

23 мај 16:31 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo pecka

50 ЕУР

23 мај 16:23 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Чаир

Termo

50 ЕУР

22 мај 21:54 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Скопjе  ·  Чаир

Lavatriçe

8 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации