Објавени: септ. 02 2020 06:09

ПЕЧКА НА ДРВА и ЕЛЕКТРИЧЕН КОТЕЛ ЗА ПАРНО ГРЕЕЊЕ

МКД

Објавени: септ. 02 06:09
Прегледи: 16
ПЕЧКАТА НА ДРВА Е КОРИСТЕНА ЕДНА СЕЗОНА. Електричниот котел за парно греење е јачина 24 кw, задоволува проостор од 150м2.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
16
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации