Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 мар. 23:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Кочани

Se prodava klima

1 ЕУР

12 дек. 23:03 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Кочани

Се продава термопечка CER 6 KW

4 000 МКД

10 окт. 11:13 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Koper  ·  Кочани

Печки на пелет

39 000 МКД

06 окт. 20:30 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Кочани

Klima ured

6 500 МКД

19 јун. 01:30 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Rovus  ·  Кочани

Правосмукалка

4 000 МКД

11 мај 07:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Кочани

Franklin kamin na drva

9 000 МКД

10 дек. 14:32 Друго  ·  Кочани

Прочистувач на воздух

4 500 МКД

08 септ. 18:19 Друго  ·  Кочани

Vlezna vrata Elektricen sporet

21 авг. 09:25 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Obodin  ·  Кочани

Frizider zamrznuvac 510litri Obodin

21 авг. 09:24 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Obodin  ·  Кочани

Frizider za zamrznuvanje 510 litri

09 авг. 15:21 Друго  ·  Кочани

Figaro Philips BHB868/00 200°C

2 799 МКД

12 апр. 16:13 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Кочани

Sporet na drva Alfa Plam

3 000 МКД

14 мар. 11:29 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Кочани

Pecka na drva

18 000 МКД

10 ноем. 12:45 Друго  ·  Кочани

Dolce Gusto Krups

4 000 МКД

06 септ. 18:08 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Panasonic  ·  Кочани

Dva klima uredi

5 500 МКД

30 авг. 22:32 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  LTH  ·  Кочани

Prodazba na bela tehnika

5 000 МКД

29 авг. 17:48 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кочани

Klima ured

18 авг. 11:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кочани

Amity kamin

9 000 МКД

13 мај 19:40 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Prity  ·  Кочани

Pritty pecka na drva za parno

15 000 МКД

15 окт. 03:13 Шпорети и Микробранови печки  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Кочани

Се продават

15 септ. 21:22 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Кочани

Klima ured Neo 18ka vo odlicna sostojba

9 000 МКД

25 јул. 00:04 Друго  ·  Кочани

Кафемат

9 000 МКД

24 јул. 20:12 Друго  ·  Кочани

Кафемат

9 000 МКД

15 јул. 14:34 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Кочани

Kirbi pravosmukalka

350 ЕУР

22 јун. 21:40 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Кочани

Elektricen sporet

3 000 МКД Намалена цена

18 јан. 19:52 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Кочани

Frizider Beko

200 ЕУР

25 дек. 11:40 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кочани

Pecka na peleti MBS 10kw

36 000 МКД

16 дек. 17:27 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кочани

Sporet na drva

02 дек. 05:12 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Кочани

Masina za perenje vo odlicna sostojba

3 000 МКД

30 ноем. 19:29 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Rustik  ·  Кочани

Rustik za parno

8 000 МКД

03 ноем. 06:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Кочани

Rustik pecka Alfa plam

15 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации