Објавени: јун. 05 2022 06:37

Pecka na drva i kjumur so kotel za parno

МКД

Објавени: јун. 05 06:37
Прегледи: 752
Се продава печка на дрва и ќумур со котел за парно греење марка Централ 20с. Печката е со горно и странично полнење, цена 9000ден. Повеќе информации на 070225835
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
752
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070225835

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации