Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 апр. 13:13 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Traka za trcanje,Samsung robot pravosmukalka, Air Fryer

12 000 МКД

09 апр. 05:18 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Frizhider

4 000 МКД

09 фев. 15:24 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Thermor  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Panelka za greenje

100 ЕУР

09 фев. 12:47 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kirbi Kirby Avalir

600 ЕУР

07 фев. 14:57 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Frizider Ekspres

3 000 МКД

06 фев. 20:25 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kafemat

3 000 МКД

05 фев. 17:29 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Frizider Beko

3 500 МКД

31 јан. 22:45 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

СЕ ПРОДАВА ФРИЖИДЕР

27 јан. 09:46 Машини за миење садови  ·  Gorenje  ·  GS  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Masina za sadovi

3 000 МКД

21 јан. 18:42 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

6kW solarni sistemi za kuki i vikendici

5 890 ЕУР

16 дек. 13:34 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava nov centrifugalen sokovnik

448 ЕУР

06 дек. 23:39 Машини за миење садови  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Masina za sadovi Beko

6 500 МКД

28 ноем. 12:25 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

TERMOPECKA AEG OD 6KW

2 200 МКД Намалена цена

19 ноем. 20:45 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Klima Favorit 2.5 Obicna

4 000 МКД

18 ноем. 14:21 Фрижидери и Комори  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава

12 ноем. 17:30 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Masina za melenje meso i slusalki

2 000 МКД

05 ноем. 16:12 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Indesit  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Masina za perenje

8 000 МКД

03 ноем. 18:18 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Камин

150 ЕУР

19 окт. 18:53 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Koper  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Pecka na pelet 17kw

55 000 МКД

29 септ. 17:07 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Машина за перење Gorenje

3 000 МКД

19 септ. 14:46 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kotel za parno na drva

330 ЕУР

05 септ. 12:12 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Frizider za dlaboko

02 септ. 15:40 Фрижидери и Комори  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Frizider Beko za dlaboko so fioki

130 ЕУР

29 авг. 15:44 Сервис за Белa техн./Апарати за домаќ.  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kreper za mini palacinki

15 000 МКД

24 авг. 16:30 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Termo pecka 4.5

3 000 МКД

08 авг. 15:09 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Pecka na peleti

27 000 МКД

02 авг. 13:48 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kamin gusen

15 000 МКД

31 јул. 11:45 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Dve termo pecki

6 000 МКД

21 јул. 12:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Печка

4 000 МКД

29 мај 09:24 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Masina za sienje

1 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации