Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 септ. 19:36
Линк
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

AUDI A3 2.0 TDI 150KS 152 000KM

14 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 15:13 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Se iznajmuva nov stan vo Avtokomanda 80m2

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 14:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

AUDI A4 2.0 TDI 143 ks S LINE jimauto group

7 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MERCEDES A200 CDI AUTOMATIK-14

14 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.6 HDI BIZNIS AVTO MIRO

16 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 3008 1.5hdi biznis Avto Miro

17 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:51 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Chevrolet Captiva 2.2 dizel 4x4 2011 top sostojba

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2019 BIZNIS AVTO MIRO

16 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:11
Линк
Станови , Скопjе , Гази Баба

PRODAVAM STAN 60m2

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 13:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Mercedes E350

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:11 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Honda Civic 2013 - не е увезена

10 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:59 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

BMW 730 d koko novo

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:53 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SEAT ARONA 1.6 TDI 95ks DSG START/STOP BUSINESS 2019 GOD

15 499 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:27 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Madzari

165 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 180
Денес 11:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MERCEDES-BENZ A 180 CDI BERLINE 2019 PROGRESSIVE LINE

22 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

HYUNDAI i20 1.4 CRDI 2014 PRESTIGE PERFEKTNA SOSTOJBA

6 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SEAT ATECA 1.6 TDI 116KS 2017 REFERENCE NAVI ALU PTC

14 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:13 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Cento 120m2

Број на соби: 6
Површина: 120
Денес 11:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MERCEDES BENZ A 180 CDI BERLINE 2019 7-TRONIC FULL LED

24 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MERCEDES BENZ E 250 2.2 CDI 12.2014 BLUETEC 4-MATIC NEUVEZEN

21 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CITROEN C5 AIRCROSS 1.5 BLUE HDI 130KS 2019 SHINE ODLICEN

18 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 115KS 2018 VARIANT AUTOMATIC CONFORT

13 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

RENAULT MEGANE 1.5 BLUE DCI 95KS 2020 FACCELIFT LED NAVI PTC

11 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:08 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.6 BLUE HDI 120KS 2018 ALLURE FULL LED NOVO

18 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:59 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Stan 72m2 so dve spalni vo Hipodrom

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 10:58 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Se izdava prazen stan vo Cento

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:06 Станови , Скопjе , Гази Баба

Nov stan vo Opstina Gazi Baba Madzari

1 200 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 08:54 Станови , Скопjе , Гази Баба

Se prodava stan od 44m2 vo Vardar Residence,Keramidnica

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 00:08 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW PASSAT 2.0TDi, BlueMotion Comfortline

17 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 21:28 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Оpel Insignia 2010 2.0cdti neuvezena registrirana

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:19 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Fox 1.2 klima tovarno Jimauto Group

2 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:19 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A4 1.9 TDI-Climatronic-Registrirana

1 850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:19 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Polo 1.2TDI 75ks full jimauto group

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:19 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 307 2002 2.0hdi full opremeno registrirano

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации