Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Прозори -Pvc

100 ЕУР

Се продава од: Јасмина 03 окт. 22:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продаваат 3 прозори
едниот од нив е 2,3 метри широк и 1,7 метри висок
вториот е 1,75 метри широк и 1.7метри висок
третиот 120 метри широк и 48цм висок
при зимање на сите 3 следи попуст
Јасмина
078896964
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации