Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Gradezni materijali | Огласи за нови gradezni materijali mk како и polovni gradezni materijali на Pazar3.mk

Gradezni materijali | Огласи со најдобри цени за градежни материјали во Македонија како и достапни огласи од стоваришта на Pazar3. Огласувајте и продавајте gradezni materijali од типот на polovni gradezni materijali, материјали за изградба на домови и други видови. На платформата на Пазар3 Ви нудиме најголем избор на градежни материјали со најдобри цени во stovariste za gradezni materijali од Скопје, но и стоваришта од цела Македонија за производи од типот на ребраст лим, пластифициран лим, кровен лим, пвц столарија, бетонски блокови во боја, камени плочи, терацо плочки, алуминиумски огради, шамотни цигли/фасадни цигли до декоративни цигли.

30 јан. 20:52 Градежни материјали  ·  Прилеп

Metalna konstrukcija

7 500 ЕУР

Gradezni materijali на Пазар3


Gradezni materijali | Pazar3, Ви нуди онлајн платформа за огласување за купување и продажба на polovni gradezni materijali во Македонија. Независно дали барате половни градежни материјали, материјали за изградба на домови, stovariste za gradezni materijali Skopje или други градови, Пазар3 е место каде што може да најдете широк спектар на производи за Вашите проекти.
На Пазар3, ќе најдете различни видови градежни материјали, како што се цемент, бетон, цигла, лепила, греди, плочки и многу други достапни во разни стоваришта, сите со квалитетни и конкурентни цени. Нашиот сајт Ви овозможува лесно и брзо огласување како и споредба на цените на различни стоваришта како и огласи од приватни лица за градежни материјали со разгледување на сите огласи во Македонија, за да можете да направите најдобар избор за Вашите потреби.
За полесно пребарување може да користите и клучни зборови како: “gradezni materijali Strumica”, “gradezni materijali ceni”, “gradezni materijali ceni mk”, “gradezni materijali mk” и др.
Со Pazar3, продавањето на Вашиот градежен материјал е многу лесно и успешно. Огласете ги Вашите продукти на Pazar3 и добијте ги најдобрите понуди од заинтересираните купувачи.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истиот предмет, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации