Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRIRODEN DEKORATIVEN KAMEN

0 ЕУР

Се продава од: ИГОР 21 мај 10:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
ИЗРАБОТКА НА ПЛОЧКИ ОД ПРИРОДЕН ДЕКОРАТИВЕН КАМЕН,МЕРМЕРНА И ТРАВЕРТИНСКА БУЊА ОДЛИЧНИ ЗА ВНАТРЕШНИ И НАДВОРЕШНИ УРЕДУВАЊА.
ДИМЕНЗИИТЕ НА ПЛОЧКИТЕ МОЖЕ ДА БИДАТ СПОРЕД ВАША ЖЕЛБА И ПОТРЕБА.
ИЗРАБОТКА НА МЕРМЕРНИ ОКАПНИЦИ,СКАЛИ,ШАНКОВИ,КАМИНИ И ДР.
ПРОДАЖБА НА БЕЛИ ДЕКОРАТИВНИ КАМЧИЊА ЗА ДВОР(ЦЕНА 5 ЕВРА ЗА 50 КГ-ДО ПОТРОШУВАЊЕ НА ЗАЛИХИТЕ)
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ.078333079-ИГОР
ИГОР
078333079
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации