Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPLATA VODOOTPOREN SPER I OSB TABLI

0 МКД

Се продава од: MULTIVEGA 31 дек. 14:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
PRODAZBA NA OPLATA,bosanki, VODOOTPORNI SPER PLOCI ZATEGACI ZA SALUVANJE VO GRADEZNISTVO.OSB TABLI RAZNI DEBELINI SO VISOK KVALITET.Magacin Vizbegovo kaj Hisar
DIREKTEN UVOZ
dimenzii 1220 x 2440 mm
[email protected]
www.multivega.com.mk
070 248 350
vo rabotno vreme od 09h-16h
MULTIVEGA
070248350
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации