Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Koristeni vrati

150 ЕУР

200 ЕУР

Се продава од: Kosta 18 јан. 10:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodavaat 1 vlezna i 5 vnatresni dvojnosperovani, koristeni, dobro odrzuvani vrati, krila i kasi, od trosoben stan
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации