Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Najdobroto od REHAU i ALUPLAST na edno mesto

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ATLASPLUS NOVA 24 мар. 10:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Ги нудиме нај добрите германски профили
REHAU eko sol
рамно и заоблено крило 5 коморен профил 7см.
две гуми оков GU германско потекло
стакло по избор 24мм. и 32мм.

REHAU SINEGO
рамно и заоблено крило 6 коморен профил 8см.
три гуми оков GU германско потекло
стакло тро слојно 44мм.

ALUPLAST Ideal 4000
заоблено крило 6 коморен профил 7см.
две гуми оков GU германско потекло
стакло по избор 24мм. и 32 мм.

нај добри цени во МК
гратис демонтажа и монтажа
тел. за контакт 078 299 480 /078 374 064
или Е-маил demniev1971@gmail.com
ATLASPLUS NOVA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации